Kim jesteśmy?


Jesteśmy zespołem kreatywnym dedykowanym kształtowaniu wizerunku w Social Mediach.

Zajmujemy się kreowaniem wizerunku marek oraz ich całościową obsługą, rozpoczynając od szczegółowej analizy działań  i opracowania spójnej, silnej strategii komunikacji, przez stworzenie kreatywnych, angażujących oraz atrakcyjnych wizualnie treści, produkcją sesji zdjęciowych (produktowych i wizerunkowych) oraz nagrań video pod TikTok/Reels dopasowanych indywidualnie do Klienta oraz dostosowanych pod trendy, a także współpracą z influencerami, cross marketingiem i kreatywnym PR.

W dzisiejszych czasach prowadzenie atrakcyjnej komunikacji to absolutny must – have!

To ona buduje pozytywny wizerunek wśród odbiorców i pomaga budować zaangażowaną społeczność.

Wierzymy, że podstawą efektywnej pracy jest dobry plan. Dlatego tak ważne jest opracowanie silnej strategii oraz  regularne realizowanie jej i ulepszanie jej poprzez wprowadzanie najnowszych narzędzi i wiodących trendów.

Dlaczego tu jesteśmy?


Chcemy nie tylko pomóc rozwijać Wasze profile, ale i dzielić się naszą wiedzą. Dlatego, stworzyliśmy to miejsce, na którym co tydzień będzie na Was czekała dawka inspiracji i przydatnych informacji. 

W głownej mierze o Instagramie, ale nie tylko.

Znajdziecie tu nowości, przydatne aplikacje, tipy, wskazówki i wszytko to, co pozwoli Wam rozwinąć swoje konto, a może nawet i markę.


Znajdziecie nas:

Instagram

Facebook

Strona kontaktowa 

Jeśli macie jakieś pytania, napiszcie do nas!