∙ O nas, czyli jak zbudować wizerunek swojej marki w Social Mediach. ∙

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem kreatywnym dedykowanym kształtowaniu wizerunku marek w Social Mediach, budujemy ich doświadczalną przestrzeń. 🙂
Naszą specjalizacją jest komunikacja na Instagramie, ale chętnie pomożemy Ci także na Facebooku, Pintereście, czy Tik Toku.

Zajmujemy się kreowaniem wizerunku marek oraz ich całościową obsługą, rozpoczynając od szczegółowej analizy działań  i opracowania spójnej, silnej strategii komunikacji, przez stworzenie kreatywnych, angażujących oraz atrakcyjnych wizualnie treści, produkcję sesji zdjęciowych (produktowych i wizerunkowych) dopasowanych indywidualnie do Klienta, a także współpracę z influencerami, performance marketing i wszystkimi innymi działania związanymi z Instagram Brandingiem. 
Tworzymy materiały graficzne, oraz dedykowane video.
Chętnie przygotujemy też press day lub event dla Twojej marki, a także stworzymy kreatywną paczkę PR.
Jesteśmy otwarci i gotowi na inne kreatywne działania, więc jeśli jest coś o czym nie przeczytałeś wyżej, odezwij się. 🙂

Gdzie jesteśmy?


Znajdziesz nas w Warszawie i Krakowie, ale zajmujemy się komunikacją marek z różnych miejsc w Polsce i nie tylko.
Chętnie przyjedziemy na spotkanie lub skontaktujemy się w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Dlaczego tu jesteśmy?


Chcemy nie tylko rozwijać komunikację naszych Klientów ale i dzielić się naszą wiedzą. Dlatego, stworzyliśmy to miejsce, na którym co tydzień będzie na Was czekała dawka inspiracji i przydatnych informacji. W głównej mierze o Instagramie, ale nie tylko. Znajdziecie tu nowości, przydatne aplikacje, tipy, wskazówki i wszytko to, co pozwoli Wam rozwinąć swoje konto, a może nawet i markę. 


Znajdziecie nas:

▻ Instagram

▻ Facebook

▻ Strona kontaktowa 

Więcej: