Let’s talk about… Beauty Brand – indywidualne szkolenie online dla Ciebie lub Twojej marki.

Let’s talk about… Beauty Brand – indywidualne szkolenie online dla Ciebie lub Twojej marki.


Przedstawiamy nasze nowe szkolenie, w pełni poświęcone branży BEAUTY!
To szkolenie jest dla Ciebie jeśli zamierzasz prowadzić biznes w branży Beauty lub już go prowadzisz. Jesteś właścicielem salonu kosmetycznego lub stylistką paznokci, wykonujesz manicure, jesteś kosmetyczką lub kosmetologiem, wykonujesz makijaż permanentny. To szkolenie z branży beauty kierujemy także do Ciebie jeśli jesteś fryzjerem lub fryzjerką, barberem lub barberką.

Jeśli chcesz rozwinąć kompetencje swojego zespołu i samodzielnie prowadzić komunikację swojego salonu kosmetycznego w social mediach to szkolenie beauty brand jest dla Ciebie.
Dzięki naszemu szkoleniu zwiększysz rozpoznawalność swojego salonu lub stworzysz markę osobistą dzięki czemu zdobędziesz nowych klientów.

Podczas szkolenia “Let’s talk about… Beauty Brand” nauczysz się jak prowadzić komunikację swojego salonu w social mediach, jak prowadzić konto na Instagramie, Facebooku, TikToku, a także jak tworzyć posty, zdjęcia i krótkie formy wideo takie jak InstaStories/ Instagram Reels/TikTok.
Poznasz też dobre praktyki, trendy i nowości w Social Mediach, aktualizujemy je na bieżąco przy każdej edycji szkolenia. Sprawdzisz, jak działa algorytm oraz jak mierzyć efekty działań w social mediach.

Przejdziemy przez teorię a skończymy na praktycznych poradach. Nauczymy Cię jak wyróżnić się na tle konkurencji, podnieść zyski swojego biznesu.

W trakcie indywidualnego szkolenia online “Let’s talk about… Beauty Brand” oprócz niezbędnej wiedzy, przeanalizujemy Twój profil i dopasujemy komunikacją na Instagramie/Instagram Reels/Facebooku/TikToku do twoich potrzeb oraz pomożemy Ci dobrać tematy, które zainteresują Twoich odbiorców. 

Jako uczestnik szkolenia otrzymasz certyfikat, zaprosimy Cię także do zamkniętej grupy szkoleniowej, gdzie możesz poznać inne osoby z branży kreatywnej, aktualności marketingowe i możliwość zadawania pytań w grupie, a także kontakt pozawarsztatowy ze specjalistą. 

Zapisz się na szkoleniehttps://rosebay.pl/produkt/beautybrandonline/
Dobierz z nami odpowiedni dla Ciebie termin szkolenia online.

Podsumowując, my przekażemy Ci wiedzę i nauczymy Cię z niej korzystać, a Ty zwiększysz z nami rozpoznawalność swojego salonu – swojej marki osobistej, rozwiniesz siebie i swoją wiedzę oraz zwiększysz zyski swojego biznesu.

Poznaj agendę szkolenia Beuaty Brand
1 Audyt – dokładna analiza dotychczasowej komunikacji, wyszczególnienie plusów oraz minusów prowadzonych działań.
3. Część teoretyczna – wprowadzenie do Social Media, określenie kanałów komunikacji, poznanie dobrych praktyk na Instagram oraz Facebooku dla branży Beauty, najnowsze trendy oraz narzędzia, które pomogą w samodzielnym prowadzeniu kanałów marki, przedstawienie wyróżników marki, reklamy w branży beauty.
4. Część praktyczna – określenie wyróżników marki, na podstawie dokładnego audytu dobranie lini
i kierunku komunikacji, wskazanie przydatnych aplikacji oraz narzędzi dopasowanych do marki.
5. Instagram Reels praktyka – szybki kurs obsługi narzędzia, zadanie praktyczne – wspólne tworzenie video, odtwarzanie trendów i nauka, jak wykorzystać je w swojej branży, szkolenie z edycji materiału. 6. Networking – czas na pytania oraz podsumowanie szkolenia.


Masz pytania dotyczące szkolenia?
Odezwij się do nas: hello@rosebay.pl