Warsztaty

HI!
 SEE YOU ONLINE

& LET’S TALK ABOUT…

Stworzyliśmy cykl szkoleń Let’s talk about… w ramach których poruszamy tematy z obszaru digital marketingu: Instagram Reels / TikTok / Photo content / Facebook & Instagram Ads. Stawiamy na praktykę i indywidualne podejście, dopasowując nasze szkolenia pod konkretne branże oraz marki.

Jeśli więc zastanawiasz się, jak wykorzystać potencjał Instagramu, Instagram Reels, czy TikToka, nasze szkolenia są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie lub Twojej marki.
Poznaj tajniki skutecznej promocji, tipy, trendy i nowości oraz zdobądź przewagę konkurencyjną na dynamicznym rynku mediów społecznościowych.

we worked with?

Dostępne szkolenia

REELS / TIKTOK / PHOTO CONTENT 

Wszystkie szkolenia odbywają się online indywidualnie lub grupowo.

Stacjonarnie w wyznaczonym miejscu dla min. 5 osób – wycena indywidualna

// REELS

Twórz zasięgowe rolki Zdobywaj nowych followersów Poznaj trendy i nowości
Przejścia i efekty specjalne Tiktok Twórz viralowe treści Zdobywaj obserwujących Naucz się szybkiego montażu Algorytm TikToka

Ads – Naucz się reklam od podstaw Poznaj cele reklam Dowiedź się, jak wybrać grupę docelową Zwiększ liczbę obserwujących

Reels
+ Chcesz dowiedzieć się czym są rolki na Instagramie i dlaczego warto je nagrywać? Poznać dobre praktyki, tipy, trendy i nowości na Instagramie? 

Sprawdzić, jak działa algorytm, nauczyć się jak tworzyć viralowe treści i pozyskiwać dzięki nim nowych odbiorców. 
Zrozumieć, jak działają reklamy na Instagram Reels, nauczyć się, w jaki sposób tworzyć kreatywny i skuteczny content oraz, szybko montować swoje wideo za pomocą telefonu.

Na te i inne pytania poznasz odpowiedź podczas naszego indywidualnego szkolenia online w całości poświęconego Instagram Reels!


// TIKTOK

TikTok
Chcesz poznać dobre praktyki, trendy, tipy i triki dzięki którym Twoja komunikacja na TikToku wskoczy na wyższy level. tworzyć viralowe treści i powiększać swoją grupę odbiorców. Poznać różnicę pomiędzy Reelsem i Tiktokiem, dopasowując content do kanału.


A może chcesz rozwinąć profil swojej marki na TikToku zdobyć nową grupę obserwatorów i pozyskać potencjalnych Klientów. Dowiedzieć się, jak dopasować content do grupy docelowej i rozpocząć działania w TikTok Ads Manager.

Na te i inne pytania poznasz odpowiedź podczas naszego indywidualnego szkolenia online w całości poświęconego TikTok’owi!


// PHOTO CONTENT

W naszym indywidualnym szkoleniu online poznasz sekrety tworzenia wyjątkowych zdjęć dla siebie, swojej marki lub klientów. Dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne fotografie w różnych stylach – od reklamowych po lifestylowe. Nauczysz się dobierać oświetlenie, aby uzyskać pożądany efekt, oraz jak tworzyć lepsze zdjęcia nawet w warunkach domowych. Ponadto, odkryjesz, jak samodzielnie zbudować set do fotografii produktów i poznasz narzędzia oraz aplikacje, które pomogą Ci w tworzeniu kreatywnego contentu.

Ponadto, nauczysz się tworzyć spójny feed na mediach społecznościowych dzięki dobrze wykonanym zdjęciom, co zwiększy skuteczność Twoich działań marketingowych. Będziesz na bieżąco z dobrymi praktykami i aktualnymi trendami w fotografii, zdobywając wiedzę, jak wykorzystać photo content do poprawy skuteczności Twoich działań marketingowych. Poznasz również różne schematy możliwości ujęć i jak różnorodnie prezentować produkt, co pozwoli Ci na jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb klienta.

UMÓW INDYWIDUALNY TERMIN SZKOLENIA